Promocja: Kup drzwi a otrzymasz elegancką klamkę za jedyne 1 zł!

Kup drzwi a otrzymasz elegancką klamkę za jedyne 1 zł!

promocja klamka

Cieszące się dużym powodzeniem wyroby Stolbudu Włoszczowa, krajowego lidera w branży stolarki okiennej i drzwiowej, są teraz jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów – w okresie od 10 sierpnia do końca października 2015 przy zakupie dowolnego modelu drzwi z wybranych kolekcji można otrzymać za symboliczne 1 zł elegancką klamkę o wartości 50 zł. Promocją objęte są drzwi panelowe z kolekcji Carlo, Estera, Flavio i szklane Presto oraz modele skrzydeł płytowych Modern i Glamour. Ich wzornictwo pasuje zarówno do nowoczesnego, jak i do klasycznego stylu aranżacji. Są wśród nich skrzydła o konstrukcji panelowej jak i płytowej. Te pierwsze mają co prawda bardziej nowoczesną formę, a drugie w większym stopniu nawiązują do tradycyjnych wzorów, jednakże o ponadczasowym charakterze obydwu typów przesądza geometryczny układ elementów wypełnienia, pozbawionych zaokrągleń i łukowatych kształtów.

Drzwi wewnętrzne – poważny wybór!

promocja klamka modele

Podstawowe kryteria doboru drzwi wewnętrznych to ich stylistyka i kolorystyka. Mając na względzie to, że nie są one wymieniane tak często, jak inne elementy wyposażenia, należy wybierać takie, które będą się dobrze komponowały z wnętrzem, nawet po zmianie jego wystroju.
Warto jest również zwrócić uwagę na właściwy dobór istotnego elementu - klamki, która pełni rolę ważnego łącznika pomiędzy stylem drzwi a otoczeniem. Jednakże w tym przypadku wybór musi być podyktowany nie tylko względami estetycznymi, ale również jakością i funkcjonalnością - klamka powinna być przede wszystkim wygodna, działać cicho, nie zacinać się i odznaczać trwałością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Dobrana para

klamki

Przy dobieraniu klamki można oczywiście stosować pewne ogólne zasady - do masywnych, prostych drzwi dobrze pasuje geometryczny uchwyt, do bardziej ozdobnych warto dodać delikatniejszy, na przykład o miękkim, łukowatym kształcie. Można też wybrać klamkę nawiązującą do detali aranżacyjnych wnętrza albo do sposobu wykończenia i kolorystyki metalowych elementów wyposażenia. Jednakże wśród ogromnej różnorodności modeli klamek na rynku nie jest łatwo znaleźć takie, które będą najbardziej optymalnym rozwiązaniem. W ramach promocji Stolbudu Włoszczowa można wybierać spośród pięciu kompletów klamek, które będą tworzyły spójny stylistycznie zestaw z wybranymi drzwiami. Klamki posiadają charakterystyczne dzielone szyldy, z rozetą na klucz lub z rozetą na wkładkę.
Warto zaufać doświadczeniu projektantów wiodącego producenta stolarki drzwiowej i skorzystać z możliwości dopasowania najbardziej odpowiedniej klamki do konkretnego typu i stylu drzwi w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Materiał prasowy Stolbud Włoszczowa/ KORONEA Group, www.stolbud.pl