Drzwi zewnętrzne Sarmatia niezawodna ochrona Twojego domu

Sarmatia1Drzwi zewnętrzne, to bardzo istotna część każdego domu. Powinny prezentować się doskonale i zapraszać do wejścia. Przede wszystkim jednak mają ochraniać mieszkańców przed nieproszonymi gośćmi, a także stanowić skuteczną izolację pomieszczeń od niesprzyjających warunków zimna i wilgoci panujących na zewnątrz.Przy wyborze drzwi trzeba zatem zwracać uwagę zarówno na ich walory estetyczne, jaki i użytkowe. Drewniane drzwi Sarmatia należące do oferty firmy Stolbud Włoszczowa łączą w sobie obie funkcje.

Naturalna elegancja.

Sarmatia2Drzwi Sarmatia wykonane z drewna sosnowego, obłożonego sklejką w fornirze: sosna, meranti lub dąb to naturalne ciepło i gustowna ozdoba domu. Bogata paleta lakierów lazurowych nawiązujących do świata przyrody takich jak na przykład: sosna, dąb, teak, kasztan, palisander czy grafit i kolorów kryjących RAL, pozwala na wybór odpowiedniej barwy drzwi. Kolekcja wyróżnia się niepowtarzalnym wzornictwem 36 modeli i perfekcyjnym wykończeniem. Zastosowane tu oryginalne elementy dekoracyjne ze stali nierdzewnej prezentują się doskonale na tle drewna. A piękne aplikacje ze szkła o kształtach: kwadratu, prostokąta czy koła ciekawie wkomponowane w konstrukcję, ożywiają drzwi nadając im indywidualnego charakteru. Sarmatia to wspaniała propozycja dla wymagających, ceniących elegancję użytkowników. W tej różnorodnej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie. Na życzenie klienta możliwe jest wykonanie drzwi z dostawkami bocznymi, naświetlami górnymi i w wersji dwudzielnej.

 

Niezawodna ochrona.

Beznazwy 1REBeSarmatia to również najlepsze zabezpieczenie domu przed nieproszonymi gośćmi. Zastosowanie wzmocnionych profili, specjalnie dobranych zasuwnic, rygli i okuć antywłamaniowych daje nam komfort i poczucie bezpieczeństwa. Potwierdzeniem są przyznane świadectwa badań antywłamaniowych przeprowadzonych w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie w klasie RC 2. Drzwi mogą być otwierane na zewnątrz lub do wewnątrz. Zastosowane rozwiązania gwarantują mieszkańcom niezawodną ochronę. Wzmocniona konstrukcja drzwi wypełniona specjalistycznym panelem termoizolacyjnym oraz system czteropowłokowego lakierowania zapewniają bardzo dobre właściwości cieplne i odporność na zmienne, niekorzystne warunki atmosferyczne. Solidna budowa, najwyższej jakości materiały, wytrzymałość a także staranne wykonanie sprawiają, iż w domu wyposażonym w drzwi Sarmatia będziemy czuli się komfortowo i bezpiecznie.

 

Dlaczego Sarmatia?

Te funkcjonalne drzwi zewnętrzne stanowią idealne zabezpieczenie przed włamaniem. Doskonałe parametry izolacyjności cieplnej chronią mieszkańców przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Oryginalny design, atrakcyjne i modne kolory, ciekawe połączenia materiałowe: drewna, szkła i dekoracyjnych elementów ze stali nierdzewnej czynią z drzwi prawdziwą ozdobę domu. Natomiast szeroka oferta wzornicza sprawia, że będą one pasować zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych fasad budynków. Wszystkie te walory gwarantują satysfakcję i wygodę użytkowania. Właśnie dlatego Sarmatia to świetny wybór dla każdego.

 

 

 

 

 

 

Materiał prasowy firmy Stolbud Włoszczowa/ KORONEA GROUP www.stolbud.pl