Stolbud Włoszczowa zaprasza na Targi do Norymbergi!

baner Norymberga

W dniach 16-19 marca po raz kolejny w Centrum Targowym w Norymberdze odbędą się Targi FENSTERBAU FRONTALE - OKNA DRZWI FASADY, podczas których swoją ofertę przedstawią czołowi producenci okien, drzwi i fasad z całego świata. Impreza jest doskonałym sposobem na zaprezentowanie wyrobów poszczególnych firm, najnowszych trendów designerskich i rozwiązań technologicznych, a także nawiązania nowych i podtrzymania już istniejących kontaktów handlowych.

Na tym jednym z największych wydarzeń targowych poświęconych stolarce otworowej nie może zabraknąć lidera w branży, producenta okien i drzwi, firmy Stolbud Włoszczowa. „Podczas Targów przedstawimy najnowszą ofertę, ale także przypomnimy zwiedzającym uznane i docenione nie tylko przez rynek krajowy produkty naszej firmy oraz podzielimy się nowatorskimi technologiami zastosowanymi w stolarce okienno-drzwiowej” – podkreśla Michał Wypychewicz, Dyrektor ds. Eksportu Stolbud Włoszczowa.

Wszechstronna oferta, wysoka jakość produktów, ich atrakcyjny design i zastosowane rozwiązania, atrakcyjna aranżacja stoiska oraz profesjonalna obsługa to najlepsza wizytówka firmy podczas nadchodzących Targów. Połączenie wszystkich wymienionych elementów jest świadectwem profesjonalizmu, wieloletniego doświadczenia w produkcji okien i drzwi, a także najlepszym sposobem na wzbudzenie zainteresowania zwiedzających i zachęcenia do współpracy przedstawicieli z branży.

Wierzymy, że podobnie jak w latach poprzednich nasze produkty spotkają się z uznaniem nie tylko klientów z Niemiec, ale również osób z pozostałych państw Europy i z innych kontynentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia stoiska Stolbud Włoszczowa i spotkań z przedstawicielami naszej firmy!” – dodaje Michał Wypychewicz.

Materiał prasowy firmy Stolbud Włoszczowa/ KORONEA GROUP www.stolbud.pl