DRZWI DREWNIANE

bester

od 6.789 / 8.350,47

Drzwi wejściowe do domu SARMATIA

od 2.559 / 3.147,57

sarmatia black

od 3.839 / 4.721,977

Drzwi wejściowe do domu PREMIUM

od 3.133 / 3.853,59

Drzwi wejściowe do domu PREMIUM

od 5.953 / 7.322,19

STOLBUD oferuje Państwu nowoczesne zewnętrzne drzwi drewniane, które doskonale sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i innego rodzaju obiektach. Jeśli poszukujecie Państwo niezawodnej jakości, unikalnego stylu oraz solidnego wykonania – nasze rozwiązania są najlepszym wyborem.
Szeroki wybór wzorów oraz kolorów, innowacyjna technologia, wysoki poziom zabezpieczeń przed włamaniem – nasze drzwi wykonane z drewna wpiszą się w potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy do współpracy!
Nowoczesne drzwi drewniane dla wymagających
STOLBUD oferuje Państwu trzy linie drzwi drewnianych zewnętrznych. W każdej z nich znaleźć można produkty zapewniające dobrą izolację termiczną, stylową aranżację, a także komfort użytkowania przez długie lata. Nasze linie produktowe to:

  • SARMATIA – drzwi jednoskrzydłowe, klasyczne, oryginalne i funkcjonalne; zapewniają standardową odporność na włamanie, spełniając swoją rolę, np. w domu położonym na ogrodzonej działce,
  • PREMIUM JEDNODZIELNE – oferujące jeszcze bardziej wyszukane wzornictwo, a przede wszystkim – wyższy poziom zabezpieczeń przed włamaniem; optymalne, np. gdy potrzebne są drzwi drewniane wejściowe do obiektu, który nie jest zabezpieczony dodatkowym ogrodzeniem,
  • PREMIUM DWUDZIELNE – dodatkowo wzmocnione pod względem termoizolacyjnym; nowoczesne, designerskie i zapewniające eleganckie wejście do budynku.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup drewnianych drzwi wejściowych w STOLBUD?

  • Jesteśmy producentem drzwi z ponad 45-letnim doświadczeniem w branży.
  • Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne, pozwalające realizować nawet najbardziej wymagające projekty.
  • Nasze drzwi są produkowane przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów, co gwarantuje niezawodną pracę przez długie lata.
  • Zapewniamy szeroki wybór wzorów i kolorów – bez trudu znajdą Państwo model, który idealnie wpisze się w potrzeby aranżacyjne.
  • Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego Klienta – oferując współpracę zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym.
  • Nasze drzwi posiadają najwyższej klasy zabezpieczenia przeciwwłamaniowe, zgodne z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nad modelami. Jesteśmy pewni, że sprostają Państwa oczekiwaniom.
Jeśli macie Państwo jakieś pytania bądź chcecie jeszcze bliżej poznać wachlarz naszych produktów – zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością wprowadzą w świat innowacyjnych drzwi drewnianych oraz pozostałych rozwiązań z oferty STOLBUD.