Aktualne oferty pracy - Stolbud Włoszczowa S.A.

Operator Ciepłowni Czytaj więcej

Aktualne oferty pracy - Stolbud Pszczyna S.A.

Monter stolarki otworowej z aluminium Czytaj więcej
Serwisant PVC Czytaj więcej

Zostaw swoje CV

Jeśli dziś nie znalazłeś ofert pracy dla siebie, a interesuje Cię praca w naszej firmie, wypełnij formularz i wyślij swoje CV. Na pewno rozważymy Twoją kandydaturę,
w przypadku pojawienia się kolejnych ofert pracy, w których nasze wymagania będą zbieżne z Twoimi kwalifikacjami.

Aby osiągnąć sukces, musisz mądrze pracować, nigdy nie rezygnować – lecz przede wszystkim powinieneś pielęgnować swą wspaniałą obsesję.

W. Disney

Poznaj naszych pracowników

Kasia Wypychewicz

Kasia uwielbia poznawać różne kultury i języki. Z tego wynika jej pasja do podróży po świecie: autostopem przejechała Bałkany, Rumunię, Turcję, Mołdawię, Ukrainę, a także wciąż rzadko odwiedzany przez turystów Uzbekistan. Jednak największą jej miłością pozostaje Azja Południowa. Mieszkając przez pół roku w Indiach zwiedziła nie tylko ten kraj, ale także Birmę i Nepal. Interesuje się nie tylko kulturą, ale również polityką tego regionu. W Indiach porozumiewała się głównie po angielsku, ale od lat uczy się Hindi a także hiszpańskiego i japońskiego.

Podczas podróży stara się poznawać lokalną kuchnię, co jest dla niej jeszcze ciekawszym doświadczeniem, bo od dawna jest wegetarianką. Ostatnio coraz mocniej interesuję się też weganizmem i prowadzi na ten temat bloga http://extravegance.com.

Mateusz Strzeszewski

Mateusz to indywidualista w każdym calu. Nie rozstaje się z gitarą, komponuje i pisze teksty piosenek, po godzinach wraz z przyjaciółmi pracuje nad nowym projektem, którego nie chce zdradzać ale…. wkrótce będzie o nim głośno! Na razie autografy rozdaje w firmowej kuchni, razem z bezcennymi poradami na temat zalet chleba wypiekanego wyłącznie z naturalnych składników i zdrowego odżywiania się. Opowieści Mateusza są równie legendarne jak uśmiech, który nigdy nie znika z jego twarzy.

Justyna Gawlikowska

Justyna  ceni sobie konkrety. Zarówno w pracy, gdzie na co dzień dowodzi Działem Sprzedaży, jak i w życiu prywatnym. Jest drobną osobą o wielkim poczuciu obowiązku i takim samym poczuciu humoru. Nuda kojarzy jej się tylko z abstrakcyjnym pojęciem ze słownika i nie ma na nią miejsca w jej życiu. Ceni sobie dom i rodzinne ciepło, a każdy kto u niej bywał śmiało przyzna, że ciepła nie brakuje w jej domu. Zresztą co ma powiedzieć poczęstowany wspaniałą szarlotką. Wolny czas jest dla niej okazją do uprawiania sportu przy dźwiękach ulubionej muzyki, którą sama gra na gitarze. Bliscy mówią o niej włóczykij a to za sprawą jej ciekawości świata i chęcią poznawania go.

Marek Teper

Człowiek z głową na karku i sercem na dłoni. Kiedy nie czuwa nad dokumentacją techniczną okien i drzwi Stolbud, zagłębia się w archiwa dokumentujące przeszłość regionu. Współpracuje z Włoszczowskim Towarzystwem Historycznym i wspólpracuje z kilkoma stowarzyszeniami- najbliżej ze Stowarzyszeniem Rekonstrukcji Historycznych „Jodła”, gdzie kultywuje pamięć o ważnych postaciach i wydarzeniach.) Wydał publikację o swojej rodzinnej miejscowości Stojewsko. Gdy wraca z podróży w czasie, uwielbia spędzać czas z rodziną – żoną, synkiem i córeczką, którą tata nazywa pieszczotliwie gwiazdeczką.

Leszek Barcicki

Żywa energia, dobry duch zespołu i prawdziwy as przestworzy. Wszak kto, jak nie Leszek, może się pochwalić trzykrotnym mistrzostwem modeli szybowców zdalnie sterowanych w klasie FJ3 mini? Kiedy trzeba zejść na ziemię, ceni sobie dobry film i książkę historyczną – od średniowiecza po współczesność. W lot zaraża wszystkich swoim uśmiechem i aktywnym stylem życia. Okaz zdrowia. Nie rozstaje się z rowerem, na którym jeździ praktycznie o każdej porze roku.

Ewa Łowicka

Chodzący przykład na to, że pozory mogą mylić. Za delikatną sylwetką Ewy kryje się wewnętrzna siła, jakiej nie powstydziliby się czterej pancerni, pies i pół batalionu. Pasjonuje się tematyką wojskowych służb specjalnych, co może tłumaczyć jej taktyczny dryg do porządku oraz dyscyplinę. Hoduje kozy i rasowe króliki. Nie przepada zaś za pająkami, co raczej nie jest dla nich dobrą wiadomością. Pomiędzy pokazami lotnictwa wojskowego spaceruje po lesie i chodzi po górach, gdzie odnajduje spokój i radość.

Krzysiu Żmuda

Urodzony pomocnik, zarówno na boisku, jak i w życiu! W nagłych wypadkach albo zda się na umiejętności zdobyte podczas kursu pierwszej pomocy, albo – jeśli wymagać będzie tego sytuacja – ugasi każdy pożar. W końcu Krzysiu to strażak z zamiłowania! Do potrzebujących pędzi jak błyskawica, przyprawiając współpasażerów o zawrót głowy i potężny skok adrenaliny. A kiedy wróci w końcu do domu po dniu pełnym wrażeń, nic nie ucieszy go bardziej niż talerz pełen ulubionego strogonowa.

Kasia Budzowska

Niezwykle troskliwa mama i już wkrótce babcia, na którą zupełnie nie wygląda. W swojej roli Kasia odnajduje radość i spełnienie. Nie poddaje się przeciwnościom losu i przez życie, czasem na przekór, idzie z podniesioną głową i uśmiechem na ustach. Jest niepoprawną romantyczką, która (o dziwo!) nie czyta romansów, stawiając na zawiłe zagadki kryminalne. A że jakiś czas temu zgubiła okulary, których do tej pory nie może odnaleźć, to nie zawsze w porę dostrzeże sprawcę zbrodni. Szczęśliwie jedynie z lekturą w ręku!

Dorota Piasecka

Była zakochana w Bieszczadach zanim jeszcze zaczęły się zdjęcia do „Watahy”. Zwiedziła i sfotografowała wiele ciekawych i pięknych zakątków Polski, ale wciąż odkrywa nowe – wspólnie z mężem i członkami nieformalnego Klubu Łajza. Przygarnia każdego zwierzaka, który potrzebuje pomocy, więc ma już 2 chomiki, 2 psy, 3 koty a królików już sama nie potrafi zliczyć. Społecznik z sercem na dłoni, energię czerpie z pomagania innym i działalności charytatywnej i – jak przystało na wielbicielkę horrorów – honorowo oddaje krew w centrum krwiodawstwa.

Edyta Kurzak

Edyta łączy w sobie wdzięk Pocahontas z energią Janis Joplin. Tańczy przy każdej okazji i do dowolnego rodzaju muzyki. Uwielbia polską kuchnię (kotlety schabowe przyrządza po mistrzowsku) a nadmiar kalorii spala podczas spacerów ze swoimi psami. Wyrozumiała Mama-Przyjaciółka, która rozumie błędy młodości, bo to one uczą i rozwijają. Jest na każdym meczu siatkówki, w którym gra jej córka, wspierając jej pasję matczyną troską i dobrą radą. Sama chciałaby kiedyś skoczyć na bungee.

Wojtek Kukla

Złota rączka, szef kuchni, taternik, motorowodniak… a to zaledwie kilka określeń, które pasują do Wojtka jak ulał. Ilością jego pasji i zainteresowań można by obdzielić zastęp ludzi. Jeśli właśnie nie remontuje mieszkania, z pewnością pochyla się na garnkami pełnymi wybornie pachnących dań lub… otwartą maską swojego ukochanego auta. Wszak silnik nie ma dla niego tajemnic, a zapach smaru przyprawia go o ciarki na plecach! Ukochane niegdyś góry okresowo porzuca na rzecz bałtyckich fal, które z oszałamiającą prędkością tnie motorówką o mocy 900 KM.

Ula Sobczyk

Nie znajdziecie jej na Facebooku czy Instagramie – Ula zamiast surfować w Internecie woli spędzać czas z dziećmi grając w gry planszowe. Zawsze znajdzie czas na jeszcze jedną partyjkę warcabów lub kolejną bajkę przed snem. Sama zdecydowanie woli horrory – najlepiej tuż przed zaśnięciem. Gotuje wtedy kiedy musi, ale nawet wtedy zamiast mięsa je zupy – takie ma przekonania. Marzy o własnych czterech kątach, a póki co spędza czas w „krainie łagodności” śpiewając w duecie z Michałem Bajorem.

Misja

Zapewnić komfort i poprawę jakości życia klientów, dostarczając im nowoczesne, ekologiczne i przyjazne rozwiązania.

Wizja

Należeć do grona czołowych firm z branży stolarki otworowej w Polsce i zwiększyć swoja obecność na wybranych rynkach zagranicznych.

Wartości

Szacunek, odpowiedzialność, transparentność.

Dane firmy

Stolbud Włoszczowa S.A. ul. Jędrzejowska 74 29-100 Włoszczowa NIP: 656-10-04-369 KRS: 0000052383 Kapitał Zakładowy: 16 886 579 PLN

Kontakt

tel. +48 41 38 82 350
fax +48 41 38 82 211
email: info@stolbud.pl

„Promocja produktów firmy „Stolbud Włoszczowa” S.A. na rynkach UE”
Projekt współfinansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 6.5 Promocja Polskiej Gospodarki