STOLBUD oferuje Państwu nowoczesne zewnętrzne drzwi drewniane, które doskonale sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i innego rodzaju obiektach. Jeśli poszukujecie Państwo niezawodnej jakości, unikalnego stylu oraz solidnego wykonania – nasze rozwiązania są najlepszym wyborem.
Szeroki wybór wzorów oraz kolorów, innowacyjna technologia, wysoki poziom zabezpieczeń przed włamaniem – nasze drzwi wykonane z drewna wpiszą się w potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy do współpracy!
Nowoczesne drzwi drewniane dla wymagających
STOLBUD oferuje Państwu trzy linie drzwi drewnianych zewnętrznych. W każdej z nich znaleźć można produkty zapewniające dobrą izolację termiczną, stylową aranżację, a także komfort użytkowania przez długie lata.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup drewnianych drzwi wejściowych w STOLBUD?

  • Jesteśmy producentem drzwi z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży.
  • Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne, pozwalające realizować nawet najbardziej wymagające projekty.
  • Nasze drzwi są produkowane przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów, co gwarantuje niezawodną pracę przez długie lata.
  • Zapewniamy szeroki wybór wzorów i kolorów – bez trudu znajdą Państwo model, który idealnie wpisze się w potrzeby aranżacyjne.
  • Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego Klienta – oferując współpracę zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym.
  • Nasze drzwi posiadają najwyższej klasy zabezpieczenia przeciwwłamaniowe, zgodne z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nad modelami. Jesteśmy pewni, że sprostają Państwa oczekiwaniom.
Jeśli macie Państwo jakieś pytania bądź chcecie jeszcze bliżej poznać wachlarz naszych produktów – zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością wprowadzą w świat innowacyjnych drzwi drewnianych oraz pozostałych rozwiązań z oferty STOLBUD.

Dane firmy

Stolbud Włoszczowa S.A. w likwidacji ul. Jędrzejowska 74 29-100 Włoszczowa NIP: 656-10-04-369 KRS: 0000052383 Kapitał Zakładowy: 16 886 579 PLN

Kontakt

tel. +48 41 38 82 350
fax +48 41 38 82 211
email: info@stolbud.pl

„Promocja produktów firmy „Stolbud Włoszczowa” w likwidacji S.A. na rynkach UE”
Projekt współfinansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 6.5 Promocja Polskiej Gospodarki