Nowoczesne drzwi zewnętrzne 
W asortymencie STOLBUD znajdą Państwo szeroką gamę nowoczesnych drzwi – w tym drzwi wejściowe zewnętrzne przeznaczone do montażu w domach, jak i przy wejściu do obiektów wielomieszkaniowych.
Jako doświadczony producent oferujemy naszym Klientom szeroki wybór drzwi. Mogą Państwo zdecydować się na drzwi zewnętrzne:

  • z PCV – praktyczne, estetyczne, a jednocześnie ekonomiczne i wytrzymałe,
  • z drewna – zapewniające naturalne i eleganckie wykończenie obiektu w ekologicznym stylu,
  • z aluminium – najbardziej wytrzymałe, a jednocześnie oferujące nowoczesny, modny minimalizm.

Naszym Klientom gwarantujemy bardzo szeroką gamę modeli drzwi – zarówno tych, które pasować będą do klasycznej aranżacji przestrzeni, jak i tej bardzo nowoczesnej i nieszablonowej.
W katalogu czekają na Państwa drzwi w kilku szerokościach, licznych opcjach kolorystycznych i o niebanalnym designie. Nasi doradcy zaś z chęcią pomogą wybrać najbardziej optymalny model.
Dlaczego warto zainwestować w drzwi wejściowe od STOLBUD?

  • Oferujemy swoim Klientom najwyższą jakość produktów – drzwi, które zapewniają pełne bezpieczeństwo budynku oraz komfort użytkowania.
  • Najważniejsza jest dla nas precyzja – dużą wagę przykładamy do każdego detalu.
  • Oferowane przez nas produkty, w tym drzwi wejściowe, są nie tylko ładne, ale także posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed złodziejami (wzmocnione profile, antywłamaniowe zamki i inne dodatki).
  • Drzwi antywłamaniowe firmy STOLBUD spełniają wszelkie niezbędne standardy. Dzięki nim będą Państwo mogli poczuć się w pełni bezpieczni we własnym wnętrzu. Drzwi STOLBUD to gwarancja ciepła i bezpieczeństwa.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat drzwi oraz innych produktów oferowanych przez STOLBUD – prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dopasować produkty do indywidualnych potrzeb.

Dane firmy

Stolbud Włoszczowa S.A. w likwidacji ul. Jędrzejowska 74 29-100 Włoszczowa NIP: 656-10-04-369 KRS: 0000052383 Kapitał Zakładowy: 16 886 579 PLN

Kontakt

tel. +48 41 38 82 350
fax +48 41 38 82 211
email: info@stolbud.pl

„Promocja produktów firmy „Stolbud Włoszczowa” w likwidacji S.A. na rynkach UE”
Projekt współfinansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 6.5 Promocja Polskiej Gospodarki