Okna drewniane

Drewniane okna najczęściej wybierane są przez osoby, które cenią sobie naturalność i nienaganną estetykę. Drewno uważane jest za szlachetny materiał, który stosowany jest od wielu wieków z uwagi na niezwykłą elastyczność oraz łatwość obróbki. Nowoczesne okna drewniane zapewniają użytkownikom komfort, funkcjonalność i elegancki wygląd. Ponadto, drewno jest odnawialnym surowcem, w pełni bezpiecznym dla środowiska naturalnego.

Nowoczesne okna drewniane dla wymagających
STOLBUD zajmuje się produkcją nowoczesnych okien drewnianych – dopasowanych do oczekiwań każdego Klienta. Bez względu na to, czy poszukują Państwo okien klasycznych czy nietypowych – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Okna drewniane STOLBUD Włoszczowa są gwarancją najwyższej jakości na rynku, gdyż do ich produkcji wybieramy drewno pierwszego gatunku, pozbawione sinizny i sęków. Naszym Klientom oferujemy okna w różnych wymiarach i kształtach. Wykonujemy okna z trzech gatunków drewna: sosny, meranti oraz dębu.
Jakie okna drewniane z oferty STOLBUD warto wybrać?
Wszystkie okna z drewna, które oferujemy naszym Klientom to produkty warte uwagi. W zależności jednak od potrzeb, oferujemy różnorodne modele i linie – dopasowane do specyficznych wymagań.
Oferujemy drewniane okna w czterech liniach:

  • BRONZE – z tradycyjnym profilem sosnowym, dębowym bądź z meranti; eleganckie, komfortowe i niezawodne;
  • SILVER – grubszy profil o czterowarstwowej konstrukcji, niezwykle energooszczędne i zapewniające doskonałe tłumienie dźwięków – stylowe i dostępne w wielu kształtach oraz kolorach,
  • GOLD – innowacyjne okna, które są w pełni kompatybilne z systemami inteligentnego zarządzania budynkiem; otwierają się i zamykają przy wykorzystania pilota, a nawet smartfona, gwarantując wysoką oszczędność energii oraz zaciemnienie szyb przy zbyt dużym nasłonecznieniu.

W ofercie STOLBUD znajdą więc Państwo okna idealne – bez względu od budżetu oraz oczekiwań.
Wybierając współpracę z nami, stawiają Państwo na doświadczonego partnera, dla którego produkcja okien jest pasją. To dzięki temu możemy zaoferować rewolucyjne rozwiązania dostosowane do realiów XXI wieku.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszych produktach oraz do kontaktu z doradcami, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

Dane firmy

Stolbud Włoszczowa S.A. w likwidacji ul. Jędrzejowska 74 29-100 Włoszczowa NIP: 656-10-04-369 KRS: 0000052383 Kapitał Zakładowy: 16 886 579 PLN

Kontakt

tel. +48 41 38 82 350
fax +48 41 38 82 211
email: info@stolbud.pl

„Promocja produktów firmy „Stolbud Włoszczowa” w likwidacji S.A. na rynkach UE”
Projekt współfinansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 6.5 Promocja Polskiej Gospodarki