Minimalizm i elegancja w jednym – doceń to co ukryte

Zawiasy ukryte dla okien
Warmic i Hotic GRATIS!*

Ukryte zawiasy

Skorzystaj z naszego konfiguratora i zaprojektuj swoje okna


Nowoczesne okna PCV to dziś standard w budownictwie. Funkcjonalne, estetyczne, a przy tym rozsądne cenowo – sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach czy obiektach biurowych i przemysłowych. Gwarantują komfort akustyczny, duże oszczędności ciepła oraz stylowy wygląd, bez względu na zastosowaną aranżację.

W ofercie STOLBUD znajdą Państwo najwyższej klasy okna plastikowe – wyprodukowane z myślą o wymagających Klientów. W Państwa ręce oddajemy szeroką gamę okien PCV:

  • w różnorodnych rozmiarach i kształtach – zarówno tych standardowych, jak i nietypowych,
  • w wielu wariantach kolorystycznych – tak, by można je było dopasować do charakteru i stylu elewacji,
  • wykonane na profilach renomowanej marki Rehau – gwarantujących niezawodną jakość,
  • dostosowanych również do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

W produkcji okien mamy już ponad 45 lat doświadczenia. Dzięki temu nasza oferta jest tak szeroka i niezawodna, a nasze okna trafiają do dystrybucji zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.
Wysokiej klasy okna PCV dla każdego
Rozumiemy, że potrzeby każdego Klienta są inne. Właśnie dlatego oferujemy szeroką gamę okien w czterech liniach – wierzymy, że każdy z Państwa znajdzie pomiędzy nimi wersję idealnie dopasowaną do swoich oczekiwań.
Nasze okna plastikowe są dostępne w wersjach:

  • TERMIC 70 – doskonałe dla domów niskoenergetycznych, jak i montowanych w trakcie termomodernizacji budynku. 5-komorowy profil zapewniający doskonały komfort termiczny i akustyczny i niskie złożenie skrzydła z ościeżnicą to gwarancja większej powierzchni przeszklenia;
  • TERMIC – ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie, oparte na 5 – komorowym profilu, który gwarantuje odpowiednią izolację cieplną oraz dźwiękową. Ich konstrukcja ułatwia odprowadzanie wody;
  • WARMIC – doskonałe dla budownictwa mieszkaniowego, profil o grubości 80 mm, szeroka gama kolorystyczna i jeszcze wyższy komfort akustyczny oraz cieplny,
  • HOTIC – okna z najwyższej półki,  wykonane z tworzywa nowej generacji – łączącego kompozyt PCV z włóknem szklanym, które pozwala na wyeliminowanie wzmocnień stalowych, a co za tym idzie – na ograniczenie strat ciepła, 6-komorowy system.

Każde plastikowe okno z naszej oferty to połączenie nowoczesnej technologii, klasycznego, uniwersalnego designu i uczciwej ceny. Jeśli poszukują Państwo niezawodnych okien do domu, mieszkania, biura czy innego obiektu – warto zainwestować w te z naszej STOLBUD. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami – przybliżymy Państwu wszystkie szczegóły związane z naszymi produktami. Zapraszamy do współpracy!

Dane firmy

Stolbud Włoszczowa S.A. w likwidacji ul. Jędrzejowska 74 29-100 Włoszczowa NIP: 656-10-04-369 KRS: 0000052383 Kapitał Zakładowy: 16 886 579 PLN

Kontakt

tel. +48 41 38 82 350
fax +48 41 38 82 211
email: info@stolbud.pl

„Promocja produktów firmy „Stolbud Włoszczowa” w likwidacji S.A. na rynkach UE”
Projekt współfinansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 6.5 Promocja Polskiej Gospodarki