baner


SZUKASZ SPRAWDZONEGO I DOŚWIADCZONEGO PRODUCENTA OKIEN I DRZWI?
ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ Z NAMI!

Dlaczego my?

MARKA Z TARADYCJAMI i DOŚWIADCZENIEM

Jesteśmy na rynku od 1969 roku. Rozumiemy potrzeby klientów z kilkunastu krajów świata. Naszą wieloletnią wiedzę i doświadczenie obrazują miliony okien i drzwi wykonanych na specjalne życzenie dla klientów indywidualnych oraz inwestycyjnych, dla których liczy się pomysł, oryginalność, fachowe doradztwo i osobiste podejście.

BEZPIECZEŃSTWO I STABILNOŚĆ

Należymy do Grupy Koronea – działającej w sektorze energetycznym, budowlanym i hotelarskim. Grupa zatrudnia ponad 3000 osób, pracujących w 22 zakładach produkcyjnych.

PROFESJONALIZM, EKSPERT W SWOJEJ BRANŻY

Jesteśmy dumni, że o oknach i drzwiach wiemy wszystko. Stolbud Koronea to przede wszystkim ludzie, którzy sprawnie i z pełnym zaangażowaniem reagują na potrzeby klientów. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany zespół fachowców, którzy są cyklicznie szkoleni w zakresie produktu i montażu, po to aby nasz klient zawsze był obsłużony na najwyższym poziomie.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Jesteśmy w stanie zaspokoić gusta wszystkich klientów: zarówno miłośników drewna, PVC i aluminium oferując im okna i drzwi w różnorodnych wzorach, bogatej kolorystyce, według indywidualnych potrzeb.

INNOWACYJNOŚĆ

Kreujemy trendy i wdrażamy nowe rozwiązania techniczne. Naszym założeniem nie jest jedynie sprzedaż produktów, ale sprzedaż i kreowanie pewnego indywidualnego stylu życia, którego szuka dzisiejszy klient.

LOGISTYKA

Zapewniamy wysokiej jakości obsługę logistyczną na terenie Polski i całej Europy wraz z automatyczną informacją kiedy i co do Państwa dotrze.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Okna i drzwi dla naszych klientów produkowane są w dwóch fabrykach na najwyższej klasy centrach obróbczych renomowanych, światowych producentów, m.in. Conturex firmy Weinig.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PREMIUM

Aby mieć pewność, że okna i drzwi są na najwyższym poziomie wykonania, stale kontrolujemy proces produkcyjny na każdym etapie: od momentu selekcji surowca (własny tartak) poprzez proces produkcyjny, kończąc na dostawie do klienta.

WARTO NAM ZAUFAĆ I POZNAĆ BLIŻEJ!
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

kontakt