Okna drewniane

Drewniane okna najczęściej wybierane są przez osoby, które cenią sobie naturalność i nienaganną estetykę. Drewno uważane jest za szlachetny materiał, który stosowany jest od wielu wieków z uwagi na niezwykłą elastyczność oraz łatwość obróbki. Nowoczesne okna drewniane zapewniają użytkownikom komfort, funkcjonalność i elegancki wygląd. Ponadto, drewno jest odnawialnym surowcem, w pełni bezpiecznym dla środowiska naturalnego.
Nowoczesne okna drewniane dla wymagających
STOLBUD zajmuje się produkcją nowoczesnych okien drewnianych – dopasowanych do oczekiwań każdego Klienta. Bez względu na to, czy poszukują Państwo okien klasycznych czy nietypowych – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Okna drewniane STOLBUD Włoszczowa są gwarancją najwyższej jakości na rynku, gdyż do ich produkcji wybieramy drewno pierwszego gatunku, pozbawione sinizny i sęków. Naszym Klientom oferujemy okna w różnych wymiarach i kształtach. Wykonujemy okna z trzech gatunków drewna: sosny, meranti oraz dębu.
Jakie okna drewniane z oferty STOLBUD warto wybrać?
Wszystkie okna z drewna, które oferujemy naszym Klientom to produkty warte uwagi. W zależności jednak od potrzeb, oferujemy różnorodne modele i linie – dopasowane do specyficznych wymagań.
Oferujemy drewniane okna w czterech liniach:

  • BRONZE – ekonomiczne i nowoczesne okna z klejonki sosnowej z nowoczesnymi okuciami; energooszczędne i gwarantujące komfort dźwiękowy;
  • SILVER – z tradycyjnym profilem sosnowym, dębowym bądź z meranti; eleganckie, komfortowe i niezawodne;
  • GOLD – grubszy profil o czterowarstwowej konstrukcji, niezwykle energooszczędne i zapewniające doskonałe tłumienie dźwięków – stylowe i dostępne w wielu kształtach oraz kolorach,
  • PLATINUM – innowacyjne okna, które są w pełni kompatybilne z systemami inteligentnego zarządzania budynkiem; otwierają się i zamykają przy wykorzystania pilota, a nawet smartfona, gwarantując wysoką oszczędność energii oraz zaciemnienie szyb przy zbyt dużym nasłonecznieniu.

W ofercie STOLBUD znajdą więc Państwo okna idealne – bez względu od budżetu oraz oczekiwań.
Wybierając współpracę z nami, stawiają Państwo na doświadczonego partnera, dla którego produkcja okien jest pasją. To dzięki temu możemy zaoferować rewolucyjne rozwiązania dostosowane do realiów XXI wieku.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszych produktach oraz do kontaktu z doradcami, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie.