okna Drewniano-aluminiowe

Okna drewniano-aluminiowe to połączenie piękna drewna i trwałości aluminium. Można je dopasować do każdego stylu domu dzięki różnorodności wzorów jak i kolorów w jakich występują. Nasze okna drewniano – aluminiowe produkowane są przez zaufanych partnerów o wielopokoleniowej tradycji i dużym doświadczeniu, dlatego oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe oczekiwania.

Bogata i szeroka gama profili drewnianych, jak i aluminiowych pozwala na wkomponowanie okien drewniano-aluminiowych w każdy styl architektoniczny budynku. Dzięki specjalnej konstrukcji posiadają wysoką jakość i doskonałe parametry techniczne. Ich budowa to dwie ramy – od środka solidna rama drewniana, a od zewnątrz trwała rama aluminiowa. Jest to idealne połączenie, które daje produkt o podwyższonych parametrach. Przy pełnej ochronie okna przed czynnikami zewnętrznymi i bardzo skutecznej izolacji cieplnej, zachowuje naturalny i piękny urok drewna.

Dzięki odpowiednio dobranym zestawom szybowym jedno lub dwukomorowym, domownicy mogą cieszyć się doskonałym komfortem akustycznym i nie obawiać się strat ciepła. Dodatkową zaletą okien drewniano-aluminiowych jest to, że od zewnątrz są odpowiednio zabezpieczone przez wiatrem, słońcem i woda opadową, dlatego prócz standardowego mycia okien nie wymagają dodatkowej pielęgnacji.