Jako wieloletni partnerzy firmy Stolbud, postanowiliśmy utrzymać tradycję i przejęliśmy markę pod nazwą której, chcemy kontynuować produkcję i sprzedaż najwyższej jakości okien, drzwi i akcesorii.


Jesteśmy zdania, że firmę tworzą ludzie i dlatego w naszych szeregach możecie Państwo spotkać osoby z doświadczeniem i pasją, które tworzą okna z najwyższej półki. Marka Stolbud na rynku funkcjonuje długie lata, jako partnerzy przez ten okres zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu możemy realizować dla Państwa nawet te najbardziej nietypowe zlecenia.


Wiemy, jak ważną rolę wybór stolarki okiennej i drzwi odgrywa już na etapie projektowania budynku, dlatego chcemy, aby współpraca jaką Państwu oferujemy, była oparta na partnerstwie. Państwa zadowolenie jest w naszym interesie, pragniemy, aby zakup okien, drzwi czy rolet odbywał się profesjonalnie i bezproblemowo, w atmosferze wzajemnego zaufania.


Aby sprostać Państwa oczekiwaniom staramy się systematycznie poszerzać naszą ofertę. Obok standardowych rozwiązań, wykonujemy okna o dowolnym kształcie i kolorze, wszystkie sprzedawane produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz akcesoriów okiennych czy rolet. Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży stolarki okiennej i drzwiowej.