Okna

W domu, w którym będzie panować przytulna, komfortowa atmosfera niezbędne są jasne, pełne naturalnego światła pomieszczenia i widoki, które będą witać Cię każdego dnia. Takie efekty gwarantują systemy oferowane przez Stolbud – jako producent okien drewnianych, aluminiowych oraz PCV, a także przesuwnych drzwi tarasowych pod wymiar wesprzemy Cię w budowie Twojego idealnego domu!

Różne zastosowania tradycyjnej i nowoczesnej stolarki

Okna aluminiowe dzięki nowym technologiom doskonale pasują do domów energooszczędnych. Stolarka drewniana wymaga regularnej konserwacji, jednak gwarantuje niebanalny wygląd, a PCV cieszy się popularnością ze względu na niską cenę. Coraz częściej wybierane są również przeszklenia przesuwne o niestandardowych wymiarach w postaci drzwi tarasowych, które nadają domom przestronnego, jasnego wyglądu. Odpowiedni dobór stolarki do rodzaju i przeznaczenia budynków jest niezwykle ważny, dlatego oprócz produkcji chętnie zajmujemy się również doradztwem.

Stolbud – stolarka najwyższej jakości

Produkty z naszej oferty sprawdzą się doskonale w różnego rodzaju inwestycjach - również tych niestandardowych. Podczas budowy domu warto zadbać o to, aby każdy element był wykonany zgodnie z Twoim życzeniem i z użyciem materiałów najwyższej jakości. Nasza firma realizuje okna PCV na wymiar, stolarkę drewnianą i aluminiową, a także drzwi przesuwne na taras – od projektowania przez wykonanie aż po montaż i późniejszy serwis. Jesteśmy otwarci na świeże pomysły i nie boimy się wyjść poza utarte standardy

okna Drewniane

Przeglądaj produkty

okna Aluminiowe

Przeglądaj produkty

okna Drewniano-aluminiowe

Przeglądaj produkty

okna Drzwi tarasowe

Przeglądaj produkty

okna Akcesoria

Przeglądaj produkty