okna Aluminiowe

Stolbud został właścicielem firmy Barilo, dynamicznie rozwijającego się i uznanego producenta okien aluminiowych na Mazowszu. Razem produkujemy okna spełniające najwyższe standardy, a już niedługo przenosimy się do nowej fabryki pod Białobrzegami.

Okna aluminiowe stają się coraz bardziej popularne nie tylko wśród prywatnych inwestorów, ale montowane są również w budynkach publicznych. Okna aluminiowe bardzo dobrze prezentują się w domach nowoczesnych, charakteryzują się dużą trwałością i wysoką estetyką. Stolarka aluminiowa jest bardzo odporna na wszelkiego rodzaju korozję i działanie zmiennych czynników atmosferycznych takich jak wiatr, deszcz czy silne promienie słoneczne. Okna aluminiowe są również odporne na czynniki mikrobiologiczne, więc mamy pewność, że nie porosną mchem, grzybem czy pleśnią. Można spokojnie zaryzykować stwierdzenie, że okna aluminiowe = duże i piękne przeszklenia. Niższa waga materiału, będzie w mniejszym stopniu obciążać okucia, co za tym idzie możemy uzyskać konstrukcję bardzo bezpieczną o dużych gabarytach.

Okna aluminiowe

Dzięki sztywnym profilom i dobrze dobranym okuciom pozwolą na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz domu. Nie ulegają one odkształceniom z biegiem lat, co jest zdecydowany atutem, szczególnie przy dużych oknach. Stolarka aluminiowa ma bardzo wysoką izolacyjność dzięki czemu dobrze chroni budynek przed stratami ciepła. Może z powodzeniem być wykorzystywana w budownictwie energooszczędnym, dzięki ich współczynnikowi przenikania ciepła, który wynosi poniżej 0,8 – 1,0 W/(m2K). Okna aluminiowe dzięki bogatej kolorystyce możemy łatwo dobrać do elewacji czy koloru dachówki domu. Decydując się na stolarkę aluminiową mamy pewność, że będą one bezpieczne, trwałe oraz będą wyglądały stylowo i nowocześnie.