okna Drewniane

Budujemy lub remontujemy dom… Nadeszła pora na wybór stolarki okiennej. Czeka nas nie lada wyzwanie. Na rynku dostępne są różnorodne systemy okienne, wykonane z różnych materiałów. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań są okna drewniane. To doskonałe rozwiązanie dla osób stawiających na naturalność, ale także estetykę oraz funkcjonalność. Nasze okna drewniane produkowane są przez zaufanych partnerów o wielopokoleniowej tradycji i dużym doświadczeniu, dlatego oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe oczekiwania.

Okna drewniane — producent

Okna drewniane od producenta to najlepszy wybór. Dlaczego? Nie od dziś wiadomo, że produkt z pierwszej ręki jest najtańszy. Okna drewniane od producenta to atrakcyjna cena zakupu. Nie bez znaczenia jest także gwarancja. To także największy wybór. Okna drewniane potrzebne są najczęściej na konkretny wymiar. Oferta STOLBUD gwarantuje tu zarówno standardowe, jak i mniej popularne wymiary drewnianej stolarki okiennej. Ponadto okna drewniane to wciąż popularne rozwiązanie. Są cenione wśród inwestorów stawiających na naturalność, estetykę oraz funkcjonalność. Okna drewniane od STOLBUD produkowane są przez zaufanych partnerów o wielopokoleniowej tradycji. Idzie za tym duże doświadczenie. Stąd oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe oczekiwania.

Zalety okien drewnianych

Okna drewniane postrzegane są jako towar luksusowy. Wynika to z popularności stolarki PCV, która jest nieco tańsza. Jednak okna drewniane nie muszą kojarzyć się z wysoką ceną. Spotykają się ponadto z aprobatą ekologów. Wykonane są bowiem z naturalnego surowca. Należy pamiętać, że drewno to surowiec bezpieczny dla środowiska. Największą zaletą okien drewnianych jest ich odporność na zniekształcenia. Wynika to ze sztywnych, klejonych konstrukcji profili. Ich proces produkcyjny jest dość złożony, ale zapewnia solidność wykonania. Sztywność okien drewnianych jest znacznie większa niż tych z PCV. Dzięki temu mogą być produkowane w znacznie większych rozmiarach. Kolejnym atutem stolarki drewnianej jest jej naturalny wygląd. Nadaje wnętrzom niepowtarzalnego ciepła i efektu przytulności. Idealnie pasują do każdego rodzaju wykończenia. Świetnie nadaje się ponadto do każdego pomieszczenia. Dodatkową zaletą okien drewnianych jest możliwość ich lakierowania i malowania. W ten sposób można podkreślić kolor dominujący we wnętrzu domu. Mogą też stanowić kontrast dla barw panujących w pomieszczeniach. Nie bez znaczenia jest łatwe usuwanie zarysowań i drobnych uszkodzeń. Można je naprawić bez konieczności wzywania serwisu.

Kiedy wybrać okna drewniane?

Okna i stolarka drewniana to produkt dla każdego inwestora. Doskonale nadają się zarówno do dworku, domu z bali, jak i willi miejskiej. Ich montaż jest naturalnym pomysłem w domach zbudowanych z drewna. Do takiej konstrukcji okna z PCV po prostu nie pasują. Inny powód montażu okien drewnianych to proekologiczne nastawienie inwestora. Coraz chętniej wybierane są produkty z wyłącznie naturalnych surowców. Warto tu dodać, że obecnie produkowane okna drewniane mają dużą funkcjonalność. Wśród nich bez problemu znajdą się skrzydła uchylne, czy balkonowe. Szeroka oferta producenta STOLBUD obejmuje także drewniane okna dachowe. Idealnie komponują się z fasadowymi. Ponadto nie kurczą się pod wpływem niskiej temperatury, co znacznie poprawia ich właściwości cieplne.

Okna drewniane — cena producenta

STOLBUD to wieloletni i sprawdzony producent stolarki drewnianej. Idzie za tym atrakcyjna cena na okna drewniane w ofercie. Zakup z pierwszej ręki to dodatkowe zalety. Pomijając pośredników, nie narażasz się na niedomówienia i błędne wymiary. Otrzymujesz produkty najwyższej jakości. Wykonane z odpowiednio zaimpregnowanego i konserwowanego surowca. Takie drewniane okna posłużą wiele lat bez konieczności serwisowania. Otrzymasz ponadto niezbędne informacje w zakresie ich konserwacji. Zalety i cena okien drewnianych sprawiają, że jest to produkt cieszący się dużym powodzeniem.

Estetyka ważna sprawa

Wiele osób uważa, że okna drewniane są bardziej uniwersalne ze względu na możliwość zmiany koloru ram i dopasowania ich do wystroju wnętrza.

O czym warto pamiętać przy wyborze okien drewnianych?

Przede wszystkim stolarka drewniana wymaga regularnej konserwacji i odnawiania. Ich malowanie lub lakierowanie wymaga specjalnego przygotowania (np. zmatowienia papierem ściernym).

Okna dla wymagających

Na rynku funkcjonuje wiele przedsiębiorstw oferujących sprzedaż okien drewnianych. Warto jednak wybrać profesjonalną firmę zajmująca się sprzedażą stolarki drewnianej. Istotne jest tu doświadczenie w branży. Takim właśnie dysponuje producent okien drewnianych STOLBUD. W naszej ofercie znajdziesz produkty dopasowane do potrzeb. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie asortyment dopasowany do swoich potrzeb. Produkujemy bowiem także okna na konkretny wymiar i zamówienie. Przede wszystkim cechuje je wysoka jakość. Stolarka drewniana wykonana jest wyłącznie pierwszogatunkowego surowca.
STOLBUD gwarantuje okna dostosowane do potrzeb Inwestorów. Produkcja okien drewnianych od wielu lat jest przedmiotem naszej działalności. Mamy tu ogromne doświadczenie i wiedzę. Każdy Klient może ponadto liczyć na profesjonalną pomoc pracowników firmy.