Drzwi

Stolarka budowlana jest naszą specjalizacją od kilkudziesięciu lat, jednak każda z propozycji, które możesz znaleźć na naszej stronie, jest wykonywana w zgodzie z najnowszymi standardami. Jako producent drzwi wejściowych i wewnętrznych staramy się, aby każda z wykonanych przez nas realizacji wyróżniała się jakością, trwałością i nowoczesnym wykończeniem. W naszej ofercie dostępne są kolekcje Barilo Basic, Barilo Premium i Barilo Premium+, w których znajdują się zarówno ekskluzywne modele wysokiej klasy, jak i nieco tańsze opcje.

Trwałość i prostota – kolekcja Barilo Basic

Barilo Basic to kolekcja, w której prezentujemy dość tanie drzwi wewnętrzne, które wyróżniają się solidnym wykonaniem z paneli wsadowych wykonanych z płyt PVC lub HPL. Nowoczesny wygląd zapewniają im przeszklenia oprawione w ramki ze stali nierdzewnej oraz ozdobne aplikacje. Jako producent przewidujemy również możliwość wykonania dowolnego modelu z kolekcji Basic z panelu aluminiowego.

Oferta Barilo Premium i Premium+ - najwyższa jakość dla wymagających

Linie Premium to przede wszystkim nowoczesne drzwi wejściowe zewnętrzne o wypełnieniu aluminiowym, które unikalny wygląd zawdzięczają frezowaniu, licowanej stali nierdzewnej, a także dopracowanym aplikacjom i przeszkleniom. Nasze realizacje znacznie przewyższają dostępne na rynku tanie produkty dzięki niebanalnej prezencji z zewnątrz i od wewnątrz oraz jakości, która utrzyma się przez lata. Każdy z modeli wejściowych widocznych na naszej stronie internetowej może mieć formę wsadu albo nakładki jedno- lub obustronnej.

kolekcje Barilo Basic

Przeglądaj produkty

kolekcje Barilo Premium

Przeglądaj produkty

kolekcje Barilo Premium +

Przeglądaj produkty