okna - AluminioweOkna i klapy oddymiające

Okna i klapy oddymiające

Okna i klapy oddymiające

Okna i klapy oddymiające są bardzo ważnym elementem w bezpieczeństwie każdego budynku. Odpowiednio dobrane są ważnym komponentem dodatkowym dla wentylacji grawitacyjnej. W razie problemów pomagają się pozbyć dymu lub innych toksycznych oparów z pomieszczenia co zapewni ochronę zdrowia i życia.

Różnorodność oferty sprawia, że mogą funkcjonować w zabudowie indywidualnej lub jako elementy fasad aluminiowych. Mogą bazować na systemach okiennych MB-59S, MB-59S Casement, MB-60, MB-60US, MB-70, MB-70US, MB-86, MB-86US.

Okna i klapy oddymiające mogą być wyposażone w mechanizmy firm D+H, GEZE, a w przypadku okien połaciowych, także w napędy firmy ESCO.

W ofercie znajdą państwo dużo typów siłowników do wyboru, jak i napędy o dużej sile otwierania. Możliwośc montazu siłowników w oknie pojedynczo lub w zsynchronizowanych układach „Tandem”.

Przebadane zgodnie z normą EN 12101-2 w Instytutach IFT oraz VdS i mają dokumenty potwierdzające uzyskanie wymaganych parametrów technicznych.

przebadane zgodnie z normą EN 12101-2 w Instytutach IFT oraz VdS i posiadają dokumenty potwierdzające uzyskanie wymaganych parametrów technicznych.